сите категории
EN

Дома>ПРОИЗВОДИ>ГЛОБАЛЕН ПАЗАР>Римски свеќи

Gatling Fireworks 688 Shots

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:
Barrage of flaming colored ball, chrys and report. Super star fireworks products in recent years. Hot selling in China, Malaysia and USA market.

SKU:CFG688

Categories: gatling gun fireworks, roman candle barrage fireworks, 1.4G consumer fireworks, happy boom flower silver crackling rain fireworks

Брзи детали
Точка бр .:CFG688Пакување:12 / 1
Опис:Gatling Fireworks 688 ShotsCBM:0.05
Друго име:Happy boom flower silver crackling rainGW:25kg
Ефект:Barrage of flaming colored ball, chrys and report MOQ:100 картони
тип:1.4G потрошувачки огнометМесто на потекло:Лиујанг, Кина
цена:Фабричка цена на големоРок на плаќање:Од Т / Т


Испраќам барање