сите категории
EN

Дома>ПРОИЗВОДИ>ГЛОБАЛЕН ПАЗАР>Фонтани

Огномет со фонтана во боја на паун

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:
A box of 12 pcs cylinder fountains with peacock style design.

SKU: CFF920

Categories: fountain fireworks, 1.4G consumer fireworks, cylinder fountains

Брзи детали
Точка бр .:SBB920Пакување:20 / 12
Опис:Огномет со фонтана во боја на паунCBM:0.054
тип:Fountain fireworksGW:12KG
Времетраење:10-15 сек
ХС-код:3604100000
Класа на транспорт:UN0336 1.4GMOQ:50-100 картони
Производител:Шампионски огнометМесто на потекло:Лиујанг, Кина


Често поставувани прашања

П: Дали имате фабрика?

О: Ние сме 100% интеграција на фабриката и трговијата.


П: Колку време е потребно за производство?

О: Нормално започнете со примање депозит, потребни се околу 30 дена за да се заврши производството.


П: Кој е вашиот MOQ?

О: Секоја ставка треба да бара најмалку 50 картони.


П: Како можете да го обезбедите квалитетот?

О: Прво, систем за самоконтрола на квалитетот, за да се увериме дека сè ќе биде во ред, пред секој чекор, нашиот тим ќе оди и ќе го провери производството,

второ, клиент инспекција, последно, CIQ проверка.

Испраќам барање